Home | Versiunea romana | Targu Mures Member Area | Login
 
logo_net distribution
NET DISTRIBUTION
About Us
 
Products
 
Partners
 
Contact
 
Gallery
 
 
 
Contact


Headquarter
Targu Mures

Str. Gheorghe Doja nr. 74/1  
Romania - Targu Mures 
Judetul: Mures - CP.540232
Tax code: RO12770364
Com. Reg. Nr: J26/149/2000
Capital: 1.010.000 RON
Tel: +(40)265-266.198 
Tel: +(40)265-266.279 
Tel: +(40)265-260.417 
Fax: +(40)265-269.676
Fax: +(40)265-266.198
Mobil: +(40)729-499.279
Mobil: +(40)723-400.025
Adresa e.mail:
mures@net-distribution.ro
Work point
Bucuresti

Bld. Biruintei nr. 143 
Romania - Pantelimon
Judetul: Ilfov - CP.077145
Tel: +(40)213-106.840 
Tel: +(40)213-106.841 
Tel: +(40)213-106.842
Tel: +(40)213-106.843
Fax: +(40)213-106.839
Mobil: +(40)723-522.422
Mobil: +(40)734-499.199
Adresa e.mail:
bucuresti@net-distribution.ro
Contact Form
Formular contact - Necesita Flash Player
 
------------------------------------------------------------------------------------------
Work point
Brasov

Str.Calea Feldioarei nr. 4  
Romania - Brasov
Judetul: Brasov - CP.500450
Tel: +(40)268-440.275 
Tel: +(40)268-440.442 
Fax: +(40)268-440.276
Mobil: +(40)724-344.999
Mobil: +(40)722-286.189
Adresa e.mail:
brasov1@net-distribution.ro
Work point
Sibiu

Sos. Alba Iulia nr. 70  
Romania - Sibiu
Judetul: Sibiu - CP.550052
Tel: +(40)269-229.302 
Fax: +(40)269-229.187
Mobil: +(40)723-400.015
Adresa e.mail:
sibiu@net-distribution.ro
------------------------------------------------------------------------------------------
Work point
Timisoara

Str.Polona nr. 2  
Romania - Timisoara
Judetul: Timis - CP.300523
Tel: +(40)0256-221.800  
Fax: +(40)256-229.887
Mobil: +(40)730-960.207
Adresa e.mail:
timisoara@net-distribution.ro
Work point
Iasi

Uricani, Com. Miroslava
Romania - Iasi
Judetul: Iasi - CP.707316
Tel: +(40)232-270.317
Tel: +(40)232-277.781
Mobil: -
Adresa e.mail:
iasi@net-distribution.ro
Copyright © 2011 S.C. Net Distribution S.R.L. Toate drepturile rezervate. | Powered by: unserver design